Gruszczyn „Osiedla Zacisze”

Opis realizacji

W spokojnej części Gruszczyna przy ulicy Katarzyńskiej, daleko od zgiełku miasta i hałasu samochodów powstała Nasza pierwsza inwestycja. Na przełomie 2014 / 2015 roku, w ramach zamkniętego osiedla  „Zacisze Gruszczyn”, wraz z wykonawcą: firmą  Makon Sp. zoo, zrealizowane zostały 2 budynki bliźniacze, każdy na działce ok 700m2. Domy o powierzchni 96m2 każdy, łączą funkcjonalność oraz komfort życia. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać z zielonych ogrodów ustawionych na południową stronę, dających dodatkową wolną przestrzeń dla dzieci jak i na letni odpoczynek. Teren każdej działki został ogrodzony, a każdy z właścicieli ma swoją bramę wjazdową na działkę, gdzie bez problemu można zaparkować 2 auta. Dodatkowo przy wjeździe na osiedle, znajduje się brama sterowana pilotem, zapobiegająca wjazdowi na posesję osobom postronnym.

Każdy z domów składa się z dwóch kondygnacji + dodatkowej przestrzeni poddasza, gdzie można urządzić sobie schowek na wiele niezbędnych w domu rzeczy. Na parterze mieści się obszerny salon wraz z aneksem kuchennym oraz łazienką, na piętrze zaś, w zależności od potrzeb mieszkańców, znajdują się 2 lub 3 obszerne pokoje oraz duża łazienka.

 

Każdy z domów został zaprojektowany tak, aby spełniał założenia programu MDM. Istnieje więc możliwość uzyskania dodatkowego dofinansowania inwestycji sięgającego od 22.926 zł aż do 89.411 zł !!

 

Skontaktuj się z nami

507 571 000 biuro@home4you.com.pl