« Wróć

Inwestycja w Kamionkach

Szanowni Klienci

Z przyjemnością zawiadamiamy, ze w grudniu 2018r uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę zespołu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Kamionkach przy ul. Na Skraju Lasu. Na inwestycję składają się dwa zespoły budynków: jeden składający się z 4 budynków, drugi zaś to 5 budynków. Budynki usytuowane są naprzeciwko siebie.

Budynki będą miały powierzchnię użytkową mieszkalną o powierzchni ok. 82m2 (budynki środkowe) oraz ok. 87m2 (budynki skrajne z większymi działkami). Dodatkowo do każdego budynku przynależy poddasze użytkowe o powierzchni ok 17m2 (wysokość powyżej 1,9m) do własnego zagospodarowania i aranżacji. Na Państwa indywidualne zlecenie, istnieje możliwość wykonania  pełnych dodatkowych prac budowlanych i przekształcenie go w dodatkowy pokój bądź inną powierzchnię mieszkalną.

Każdy budynek będzie miał wydzieloną własną działkę oraz ogród (powierzchnie zielone), którego wielkość wynosi odpowiednio ok. 60m2 dla budynków środkowych i aż do od. 170m2 w przypadku budynków skrajnych.

Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowane jest na wiosnę 2019, a zakończenie na koniec 2019 roku.

Skontaktuj się z nami

507 571 000 biuro@home4you.com.pl